Henkilökunta

Henkilökunta

Toimisto

Jens Holmström

Riku Peltonen

Toimitusjohtaja
Puh: 050 467 7307
riku.peltonen@jmartti.fi

Joonas Pekola

Jari Salonen

Työpäällikkö
Puh: 050 467 7306
jari.salonen@jmartti.fi

Eerikki Nurminen

Niko Nordbäck

Työpäällikkö
Puh: 050 467 7309
niko.nordback@jmartti.fi

Juhana Hautala

Tuomas Prami

Työpäällikkö
Puh: 050 408 3624
tuomas.prami@jmartti.fi

Tommi Saarivuori

Heli Karppinen

Hallintopäällikkö
Puh: 050 467 7303
heli.karppinen@jmartti.fi

Työmaa

Jens Holmström

Jens Holmström

Rakennusinsinööri
jens.holmstrom@jmartti.fi

Joonas Pekola

Joonas Pekola

Rakennusinsinööri
joonas.pekola@jmartti.fi

Eerikki Nurminen

Tommi Saarivuori

Rakennusinsinööri
tommi.saarivuori@jmartti.fi

Juhana Hautala

Oskari Mäki

Rakennusmestari
oskari.maki@jmartti.fi

Totti Kumpulainen

Totti Kumpulainen

Rakennusmestari
totti.kumpulainen@jmartti.fi

Eija Lehtonen

Eija Lehtonen

Rakennusinsinööri
eija.lehtonen@jmartti.fi

Maria Martti

Maria Martti

Rakennusinsinööri
maria.martti@jmartti.fi

Jere Keskitalo

Jere Keskitalo

Rakennusinsinööri
jere.keskitalo@jmartti.fi

Markus Oksanen

Markus Oksanen

Rakennusmestari
markus.oksanen@jmartti.fi

Elmeri Kakko

Elmeri Kakko

Rakennusmestari
elmeri.kakko@jmartti.fi

Katri Kalajainen

Katri Kalajainen

Rakennusmestari
katri.kalajainen@jmartti.fi

Meille töihin?

Oletko oman alasi osaaja, arvostat laadukasta työtä ja innostavaa työilmapiiriä?


Lähetä meille vapaamuotoinen hakemus